Pamje ekskluzive/ Digjet automjeti përballë bashkisë së Elbasanit

Një automjet është djegur përballë bashkisë pak minuta më parë.
Ende nuk dihen nëse zjarrvënia ka qenë e qëllimshme ose jo, por siç shihet edhe nga fotot dhe video e siguruar nga webi ElbasaniOn, policia dhe zjarrfikësja ndodhen në vendngjarje.
Priten të dhënat e grupit hetimor për të zbardhur shkaqet e kësaj ndodhie.
Lajme në përditësim