Okazion!

Jepet me qera një ambjent biznesi 24 metra katrorë me tualet dhe parkim të garantuar.
Një hapësirë e saporikonstruktuar me termoizolim me sipërfaqe 24 metra katrorë e pajisur me tualet dhe 18 metër katror parkim jepet me qera duke ofruar të gjitha kushtet për tu përdorur si zyrë, si klinikë dentare, parukeri ao qendër estetike si dhe shumë mundësi të tjera për të zhvilluar biznesin tuaj. Ambjenti është i pajisur me kondicioner dhe ka qepenë elektrike dhe fasadë duralumini. Cmimi 250 Euro, i diskutueshëm!
Objekti ndodhet 300 metra nga Posta Qendrore Elbasan.
Adresa: Rruga e re e Trenit, “lagja Sul Paprri”
Për më shumë informacion kontaktoni në 0682795504

Per reklama, njoftime dhe hapsire publiciteti per biznesin tuaj kontaktoni ne: elbasanion@gmail.com ose na gjeni ne adresen perballe shkolles Naim Frasheri, mbi bar Aloha. Ju mirepresim!

Se bashku mund te jemi edhe me te suksesshem!