17.4 C
Elbasan

KATEGORIA

Të fundit

Shtetasi rus gjendet i v*dekur në apartamentin e tij në Golem

Një shtetas rus është gjetur i pajetë në apartamentin ku banonte në një pallat në Golem të Kavajës. Një shtetas rus është gjetur i...

Tragjike! I riu 21 vjeç, përplas për v*dekje 40-vjeçarin me makinë

Një aksident me pasojë vdekjen e një 40-vjeçari ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të shtune në Tiranë. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 21:30, në Sauk,...

Eliminohet finalisti i parë, heq dorë nga ëndrra për çmimin e madh

Meriton Mjekiqi është finalisti i parë që u eliminua nga gara për çmimin e madh prej 100 mijë eurosh. Moderatori falenderoi publikun që e ka...

Aksident i katërfishtë/ Tetë të plagosur! Mes tyre fëmijë, një grua në gjendje të rëndë

Një aksident i katërfishtë me pasojë disa të plagosur ndodhi këtë pasdite në Plepa të Durrësit. Në spital janë dërguar 8 persona, mes të cilëve...

Aksident në aksin Librazhd-Përrenjas/ Furgoni përmbyset në mes të rrugës

LIBRAZHD – Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në aksin rrugor Librazhd-Përrenjas, pranë fshatit Qukës. Një automjet tip furgon ka dalë nga rruga...

Shi edhe shtrëngata edhe në vend/ Automjetet në kaos, vështirësi në lëvizje

Moti i keq me rreshje shiu dhe breshëri ka përfshirë edhe kryeqytetin ditën e sotme. Si pasojë e rreshjeve të dendura trafiku në kryeqytet është...

Shi dhe breshër në Elbasan! Bllokohen rrugët e qytetit dyshohet për askident

Rreshjet e dendura të shiut dhe breshërit kanë përfshirë qytetin e Elbasanit pasditen e kësaj të shtune. Moti i keq me rreshje shiu dhe breshëri...

Incidenti i frikshëm në aeroport/ Avioni përplas punonjësin në pistë, publikohen pamjet e rënda

Një aksident i çuditshëm ndodhi më 19 maj në aeroportin Yekaterinburg-Kolytsovo në Rusi, pasi një Airbus A320 gjigant përplasi një nga teknikët. Piloti ishte nisur...

Sulmoi të moshuarën për t’a vjedhur, arrestohet 27 vjeçari

Një 27-vjeçar është arrestuar ditën e sotme në Berat pasi sulmoi një 68-vjeçare për t’i marrë florinjtë. Ngjarja e frikshme ka ndodhur në një lagje...

E trishtë! Gjendet e pajetë 17-vjeçarja

Gjendet e pajetë 17-vjeçarja në Roskovec. 'Më datë 25.05.2024, rreth orës 12:15, në fshatin Suk, Roskovec, është gjetur nga familjarët e saj, e pajetë, dyshohet...

LAJMET E FUNDIT