33.4 C
Elbasan
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

redaktor1

3159 LAJME
0 KOMENTE

VOA: Veriu i Shqipërisë, zona ku është më i përhapur fenomeni i kultivimit të bimëve narkotike

Operacionet e koduara policore “Alpe të pastra” dhe “Territor i pastër” zhvillohen prej disa muajsh në këtë zonë ku, që nga fillimi i vitit,...

Zjarri në një stan në Mbrostar/ Shpëtojnë 350 krerë bagëti, shkrumbohen mbi 10 mijë dengje bari

Vatra aktive e zjarrit në një stan në Mbrostar ka marrë përmasa më të mëdha duke shkrumbuar kështu 10 mijë dengje bari. Teksa fatmirësisht kanë...

U godit nga gomonia në Karaburun, 56-vjeçari transportohet me helikopter drejt Tiranës

56-vjeçari i cili mbeti i plagosur nga helikat e një gomonie në plazhin e Karaburunit është nisur me helikopter drejt Tiranës. Sipas informacioneve, shtetasi A.K,...

Mashtroi 56-vjeçarin duke i marrë 23 mijë euro për ti botuar një libër me poezi, arrestohet 43-vjeçari në Tiranë (EMRI)

Mësohet se arrrestimi i tij ka ardhur pasi 43-vjeçari kishte arritur të përfitone 23 mijë euro nga një 56-vjeçar në Itali me premtimin se...

Dhunoi bashkëshorten dhe më pas u arratis, shpallet në kërkim 41-vjeçari në Korçë

Graja e 41-vjeçarit është pajisur me urdhër mbrojtjeje. KORÇË- Shpallet në kërkim një 41-vjeçar në Korçë. Mësohet se 41-vjeçari Z.G ka dhunuar gruan e tij...

Sherri në Vlorë, policia jep detaje: Dy efektivë me fraktura në spital! U goditën me grushta nga dy pronarët e pikës së monopatinëve

Ndërkohë më tej bëhet me dije se janë në kërkim dy persona pasi ata kanë goditur me grushta punonjësit e policisë. Raportohet se efektivët...

Ftesat e dasmës gati, Dafina dhe Kreshniku nisin përgatitjet për ditën e shumëpritur

Artistja e njohur Dafina Zeqiri dhe partneri i saj Kreshnik Gjergji mesa duket kanë nisur përgatitjet e dasmës. Ka qenë vetë Kreshniku cili ka ndarë...

Operacion antidrogë në Itali/ Vihen në pranga 5 persona, mes tyre edhe një 28-vjeçar shqiptar, gjenden 979 blloqe hashash dhe 30 mijë euro cash...

Mësohet se nga ky operacion janë vënë në pranga 5 persona pasi dyshoheshin për shpërndarje droge. Më tej bëhet me dije se mes të...

Vrau 25-vjeçarin nga Pogradeci, kush është Armando Xheladini

Antidroga e Tiranës ka zhvilluar një tjetër operacion kundër lëndëve narkotike dhe ka lëshuar 24 masa sigurie ditën e sotme, 12 korrik. Mësohet se...

Po shkonte ne maternitet.Nena lind brenda ne ambulance ne Lezhe

Nje lajm i bukur vjen nga Lezha ku nena lind femijen e saj ne ambulance. Lindja ka shkuar shume mire nëna dhe bebi gëzon shëndet...

Latest news

- Advertisement -spot_img