15.4 C
Elbasan
- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

Elbasanion

6909 LAJME
0 KOMENTE

Video/Momenti kur Egla Ceno shpallet fituese

Ky është momenti kur Egla Crno shtrihet në skenë, përqafon Julin dhe gëzën fitoren https://youtube.com/shorts/wThqByRgu1M?si=OWVe8xkQi0UZpa7F

Eliminohet Heidi, Jul Deda shkon në finale për çmimin e madh

Heidi Baci eleminohet nga gara për çmimin e madh. Jul Deda shpallet finalisti i parë. Aktualisht po zhvillohet votimi mes Romeos dhe Eglës pë...

Shtetasi rus gjendet i v*dekur në apartamentin e tij në Golem

Një shtetas rus është gjetur i pajetë në apartamentin ku banonte në një pallat në Golem të Kavajës. Një shtetas rus është gjetur i...

Tragjike! I riu 21 vjeç, përplas për v*dekje 40-vjeçarin me makinë

Një aksident me pasojë vdekjen e një 40-vjeçari ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të shtune në Tiranë. Aksidenti ka ndodhur rreth orës 21:30, në Sauk,...

E trishtë! Gjendet e pajetë 17-vjeçarja

Gjendet e pajetë 17-vjeçarja në Roskovec. 'Më datë 25.05.2024, rreth orës 12:15, në fshatin Suk, Roskovec, është gjetur nga familjarët e saj, e pajetë, dyshohet...

‘Nuk doja ta qëlloja’! Plagosi me thikë bashkëshorten, arrest me burg për 52-vjeçarin

TIRANË- Gjykata e Tiranës dha ditën e sotme vendimin për 52-vjeçarin Jakup Shahu i cili dy ditë më parë plagosi me thikë në qafë...

Prapaskenat e sherrit mes Jul Dedës dhe Luiz Ejllit! Thumba e ironi ndaj njëri-tjetrit, çfarë e shkaktoi krisjen e raportit mes dy shkodranëve

Që në nisje të këtij “Big Brother” u duk se Juli dhe Luizi kishin një kunj ndaj njëri-tjetrit në distancë. Dy artistët u duk...

Lajme nga kronika në Elbasan

Komisariati i Policisë Elbasan arrestoi në flagrancë shtetasit: -S. M., 50 vjeç, banues në fshatin Gjonme, Elbasan, pasi u konstatua duke ndërtuar një objekt, pa...

Gruaja konsumoi pesticide për shkak të dhu*nës së tij, arrestohet burri në Librazhd

Ushtroi dhunë psikologjike ndaj bashkëshortes e cila më pas konsumoi pesticide, arrestohet burri 43 vjeçar. Komisariati i Policisë Librazhd arrestoi në flagrancë shtetasin S....

Shisnin drogë në afërsi të shkollave, arrestohen babë e bir

Babë e bir kanë rënë në prangat e policisë së Lushnjës, pasi akuzohen për shitje droge në zona të ndryshme të qytetit. Burime zyrtare...

Latest news

- Advertisement -spot_img