Arrestohet nga policia pedagogu, ja cila është arsyeja

Sipas mediave komëtare, analisti dhe pedagogu Roland Lami është arrestuar nga Policia e Shtetit.
Shkak i këtij arrestimi është bërë drejtimi i mjetit në gjendje të dehur, çka ka bërë të mundur humbjen e kontrollit.
Mësohet se automjeti është përplasur me derën e një biznesi.