Videoja që u bë virale/ Babai dhe njerku shoqërojnë vajzën në altar

Një video mjaft emocionuese është bërë virale në aplikacionin Tik Tok.
Një burrë bëri një gjest të veçantë pasi shoqëroi të bijën drejt altarit së bashku me njerkun e saj. Në videon emocionuese të postuar në TikTok nga Kelesey Griffith, nusja dhe babai i saj mund të shihen duke ecur së bashku në altar sipas traditës së dasmës.
Por, në vend që të shkonte direkt në vendin ku po priste dhëndri, babai i nuses u ndal para mamasë dhe njerkut të saj dhe i tha burrit tjetër që t’i bashkohej për të shoqëruar nusen.“Babai im e befasoi njerkun tim duke e përfshirë atë në shëtitjen tonë nëpër altar.”, shkroi ajo.