Horoskopi nga Paolo Fox/ Kjo shenjë duhet të tregojë maturi

Dashi
Sipas horoskopit të Paolo Fox, mund të ndiheni pak të dekurajuar ose të acaruar, sepse do të keni ndjesinë e të ecurit me hope: një hap përpara dhe dy hapa mbrapa. Duhet të keni parasysh faktin se deri vitin e kaluar nuk keni përparuar me një milimetër. Edhe pse pak, gjërat janë përmirësuar, disa kënaqësi po ju vijnë. Nëse marrëdhënia e çiftit po kalon një moment krize, gjatë fundjavës do të jetë e mundur të rendni drejt rihapjeve. Takimet e reja favorizohen.
Demi
Hëna do të kalojë nëpër qiellin tuaj: lajm i mirë! Premton të jetë një ditë më e mirë se ajo që sapo kaloi. Sigurisht, do të duhet të jeni të kujdesshëm ndaj lojërave të fatit, por nëse jeni duke pritur para, mund të lëvizni për t’i marrë ato. Çdo gjë në të cilën po përqendroheni tani do të jetë e rëndësishme për të filluar projekte të reja për vitin e ardhshëm. Kini kujdes me financat tuaja, në mënyrë që të merrni atë që keni shpenzuar kohët e fundit! Në dashuri, do të duhet më shumë durim.
Binjakët
Këtë të enjte do të lodheni disi. Ju jeni duke punuar shumë ose ka shumë çështje për të adresuar dhe sqaruar. Në dashuri duhet të përpiqeni të lini mënjanë shqetësimet e vogla, të cilat janë shkaku i disa problemeve në çift. Edhe ata që kohët e fundit kanë filluar një histori luftojnë për ta fuqizuar, ose janë kapur në disa diskutime me një person. Me pak fjalë, një ditë tjetër që do të kërkojë shumë kujdes.
Gaforrja
Siç tregohet nga horoskopi i Paolo Fox, do të gjeni pak më shumë forcë dhe qetësi. Përfitoni nga kjo, për të zgjidhur të gjitha problemet tuaja në dashuri, sepse në Nëntor nuk do të jetë më e mundur! Çdo gjë që mbetet e pazgjidhur në tetor do të shkaktojë probleme muajin tjetër. Në këtë kohë, duhet të përpiqeni të largoni trishtimin dhe kujtimet e dhimbshme. Mundohuni të përballoni ndryshimet me më shumë guxim dhe të vazhdoni.
Luani
Do të duhet të kundërshtoni efektet e një Hëne të kundërt: do të duhet kujdes, sepse tensionet mund të lindin në familje dhe në punë. Përveç kësaj, ju do të vazhdoni të jeni të acaruar, si të gjitha shenjat e zjarrit. Në vend që të kënaqeni me melankolinë, preferoni të thoni një po më shumë dhe të përfshiheni në çdo situatë, madje edhe ato më të vështira. Në orët e ardhshme, megjithatë, përpiquni të jeni të kujdesshëm.
Virgjëresha
Ju mund të gjeni një rrugëdalje të vlefshme nga një situatë e pasigurt ose problem praktik që u shfaq javën e kaluar. Në orët e ardhshme mund të merrni vendimin e duhur, të keni një intuitë të mirë me të cilën të ecni përpara. Vështirësitë vazhdojnë në dashuri. Do të ketë nga ata që po përjetojnë disa mosmarrëveshje me partnerin e tyre dhe ata që nuk janë në gjendje të jenë aq pranë njëri-tjetrit sa do të donin.
Peshorja
Sipas parashikimeve astrologjike të Paolo Fox, ju duhet të vazhdoni të lëvizni. Çdo gjë që bëni tani do t’ju ndihmojë të përjetoni një fillim të vitit 2022 me më shumë energji. Gjithashtu, fundjava e ardhshme do të jetë veçanërisht interesante, kështu që bëni disa plane tani. Nëse, megjithatë, një punë nuk shkon më tej, një marrëdhënie është në krizë, do të jetë e nevojshme t’i jepet asaj një ndërprerje përfundimtare. Ka të ngjarë që do të duhet guxim për të marrë vendime drastike në nëntor.
Akrepi
Do të duhet të luftoni me forcë të veçantë dy ditët e ardhshme. Fatkeqësisht, kur jeni në mes të këtyre konteksteve, prireni të tërhiqeni në veten tuaj dhe të hidheni në mbrojtje. Në 48 orët e ardhshme do t’ju duhet shumë maturi, veçanërisht nëse nuk keni shumë dëshirë për të bërë disa gjëra ose nëse do të ketë njerëz që nuk i njohin përpjekjet tuaja, meritat tuaja. Prisni!
Shigjetari
Do të jetë një ditë shumë aktive. Ndoshta do të ndjeni dëshirën për të pasur partnerin më afër me ju. Kush do të duhet të përballet me një sfidë në dashuri, do të ishte rasti ta bënte atë, pa frikë. Nga ana tjetër, ata që kanë ide të ngatërruara, ndoshta duke mbajtur këmbën në dy këpucë, duhet të përdorin dy ditët e ardhshme për të sqaruar veten.
Bricjapi
Siç parashikon astrologu Paolo Fox, do të keni një shërim të rëndësishëm. Pra, nëse keni parasysh të zgjidhni një problem të vogël ose nëse keni nevojë të sqaroheni me dikë, midis të enjtes dhe të premtes do të jeni në gjendje të gjeni zgjidhje konkrete. Tani e tutje do të keni yje shumë të mirë, të cilët do të mbështesin projektet në çift. Në nëntor, me ardhjen e Venusit në shenjë, do të fillojë një fazë sentimentale shumë interesante.
Ujori
Nga nesër ai që do të jetë më i kënaqur do të jetë një Ujor që ka gjetur guximin të thotë fjalën e vet për situata të padobishme, të cilat nuk të çojnë askund. Tani gjëja e rëndësishme është t’i kushtoheni projekteve vërtet të mira, të cilat do të kenë mundësinë të nisen dhe të mos humbasin kohë dhe energji për diçka që nuk e meriton. Sigurisht, do të kishit nevojë për një frymëzim të mirë, një ideal për të besuar për të filluar të bëni diçka novatore.
Peshqit
Do të duhet të përpiqeni të menaxhoni më mirë emocionet tuaja. Mund të ndodhë që një ditë të ndiheni të kuptuar nga partneri juaj dhe ditën tjetër jo, do të ketë mosmarrëveshje të reja. Kushdo që i ka dhënë fund një lidhje duhet të vazhdojë. Do të shihni që nga muaji tjetër gjërat do të jenë më të thjeshta!