Horoskopi i datës 26 tetor sipas Paolo Fox/ Mos u mbyllni në vetvete!

Dashi
Sipas horoskopit të Paolo Fox, duhet të filloni të përqendroheni në gjërat e duhura për të bërë dhe të mos shqetësoheni shumë. Merrni kohën tuaj. Nëse keni ende energji të mirë të hënën, pavarësisht Hënës së kundërt, mes të martës dhe të mërkurës do të përjetoni një rënie të lehtë, do të shfaqen dyshime të reja ose ndoshta do të ketë një vonesë, një konflikt. Sidoqoftë, e enjtja do të jetë një ditë e vlefshme për tu rikuperuar.
Demi
Do të jetë thelbësore të angazhoheni për të rikuperuar më shumë harmoninë në familje. Duhet të përpiqeni të gjeni ekuilibrin në funksion të muajit nëntor, një muaj që do të lehtësojë marrëdhëniet në çift. Afërdita së shpejti do të jetë aktive dhe do t’ju lejojë të merrni përsëri frenat e jetës tuaj. Zemrat e vetmuara gjithashtu duhet të fillojnë të shikojnë përreth.
Binjakët
Do të vazhdojë një javë që duket shumë e rëndësishme. Në ditët në vijim, do të jeni në gjendje të bëni hapa të mëdhenj. Do të keni mundësi të rikuperoni, nga çdo këndvështrim dhe t’i përkushtoheni vetëm asaj që ju intereson më shumë. Fundjavë veçanërisht fitimprurëse!
Gaforrja
Siç tregohet nga horoskopi i Paolo Fox, Hëna do të kalojë nëpër hapësirën tuaj zodiakale dhe do t’ju sjellë energji të reja. Do të jetë një ditë e njohurive të mira, e përgjigjeve të rëndësishme. Nëse hasni në një bllokim në punë, dijeni se do të jetë diçka e mirë, sepse gjërat nuk po shkonin mirë. Dielli, edhe një herë aktiv, do të ndjekë vetëm rrugët më premtuese dhe shpërblyese të karrierës.
Luani
Mund të ndiheni pak të lodhur ose hezitues, por deri të mërkurën do të gjeni më shumë forcë. Nëse kohët e fundit keni filluar të bëni diçka të re, mund të jeni penduar që keni vepruar shumë shpejt. Ose ndoshta nuk ju ka pëlqyer të jeni në vijën e pasme dhe jo në vijën e përparme, siç jeni mësuar. Me pak fjalë, diçka nuk shkoi siç duhet, por ju përpiquni të mos e shfryni këtë zhgënjim në marrëdhënien në çift.
Virgjëresha
Nesër mund të ktheheni në rrugën e duhur sipas dëshirës tuaj. Pas dy javësh në rënie, ju mund të arrini punën tuaj, edhe nëse do t’ju duhet të përballeni me disa njerëz ziliqarë. Ata që kanë biznesin e tyre, duke filluar nga Nëntori mund të kenë lajme të rëndësishme që do t’u sjellin atyre një sukses të madh personal! Fundjava do jetë perfekte për t’u marrë me sqarimet në pritje. Kujdes nga kontrastet në dashuri! Prisni për Nëntorin, para se të bëni ndonjë zgjedhje.
Peshorja
Sipas parashikimeve astrologjike të Paolo Fox, duhet të ndaleni dhe të reflektoni. Nëse ka konflikte, çështje të hapura në dashuri, në familje ose në punë, duhet t’i adresoni ato dhe të përpiqeni të sqaroheni deri në fund të muajit. Nëntori do të jetë një muaj më i vështirë, ballafaqimi me veten nuk do të jetë aspak i lehtë! Përfitoni nga fundjava e ardhshme, pasi qielli do të jetë veçanërisht dashamirës.
Akrepi
Hëna do të jetë në anën tuaj për t’ju ndihmuar në dashuri! Edhe nëse diçka e mirë ka ndodhur në jetën tuaj kohët e fundit, një takim, një marrëdhënie, ka të ngjarë të ndiheni ende goxha të lodhur. Do të ndjeni peshën e detyrave të shumta që keni dhe njëfarë zhgënjimi, sepse nuk e keni kaluar shumë mirë deri tani. Udhëtime të mundshme, transferta në horizont.
Shigjetari
Nesër do të duhet të vazhdoni të përfshiheni, në punë, por edhe në dashuri. Në këtë moment ju mund të rikuperoni entuziazmin për biznesin tuaj, projektet tuaja dhe më shumë! Nëse jeni ende beqarë do keni mundësi të takoni një person interesant. Dijeni se të gjitha historitë që fillojnë tani e tutje do të kenë një shans të mirë për një të ardhme të lumtur. Mos u mbyllni në vete! Premtuese e enjtja dhe e premtja.
Bricjapi
Siç shpjegon astrologu Paolo Fox, do t’ju duhet të kundërshtoni efektet e rënda të një Hëne disonante. Fatkeqësisht, në këtë moment ju po merrni shumë përgjegjësi, shumë detyra të reja dhe po përpiqeni të gjeni ekuilibrin tuaj. Do të ishte më mirë të ndaleshit dhe të reflektonit në nëntor, për të kuptuar se çfarë mendimi ia vlen të vazhdohet dhe çfarë jo.
Ujori
Duhet të filloni të jeni më të kujdesshëm në shpenzimet tuaja. A ia vlen vërtet projekti që po financoni? Mos harxhoni para për diçka që nuk do t’ju bëjë mirë! Nëse keni guxim dhe dëshirë të mjaftueshme për të revolucionarizuar jetën tuaj, edhe në një mënyrë origjinale, shumë shpejt do të jeni më të lumtur dhe më të kënaqur. Mos harroni, yjet do të jenë pranë jush dhe do t’ju gëzojnë. Ditë intriguese edhe për histori të reja.