18.4 C
Elbasan

Emigranti po filmonte makinat e dasmave, e gjen veten të aksidentuar(video)

Nje qytetar filmon makinat e dasmave, por e gjen  veten te aksidentuar. Perballet me parakalim te gabuar dhe del jasht rruge fatmiresisht pa probleme per jeten.

Ja mesazhi i tij:

Pershendetje ,po te dergoj nje video te nje aksidenti qe me ka ndodhur ne aksin Rreth,Pjeze (Shijak) prane ish-radiostacionit.
Kam Nje Rryp me një xhep qe mbaj cel dhe po filmoja dasmoret ,meqe jam emigrant e nuk i shikojme keto dasma ne perendim ,nga emocioni thashe te filmoja dhe pesova aksidentin me ra nje furgon nga pas ,edhe pse goditja ishte e madhe dhe u trondita shume ,por shyqyr Zotit nuk u demtua njeri dhe e mbyllem me kaq .
Kete video do doja me teper qe t’a postonit per ndergjegjesim publik qe te kene me shumë kujdes .Dy benza ne linje te vazhdueshme po parakalonin kete autokolonë e dasmoreve , ata hyne ne anen time duke me rrezikuar mua,nderkohe hapa krahun se nuk kisha nga t’ja mbaja ,por nje furgon qe mundohej te me parakalonte ishte me shpejtësi e se pa qe do perballej me dy benzat,duke e detyruar kështu qe te frenonte pas meje ,por nuk ishte e mjaftueshme dhe me ra ,thjeshte po ju’a dergoj per ndergjegjesim .Kjo rruge fatkeqësisht sa eshte shtruar jane shtuar aksidentet,jane qendra te banuara e duhen kamera vezhgimi e ngadalsues rrugor .Me respekt

Each template in our ever growing studio library can be added and moved around within any page effortlessly with one click. Combine them, rearrange them and customize them further as much as you desire. Welcome to the future of building with WordPress.

LER NJË KOMENT

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi vendosni emrin

LAJMET E FUNDIT