E FUNDIT/ 21-vjeçari vrasës humb luftën me jetën e tij

Aldi Rama, 21-vjeçari që qëlloi për vdekje nënkomisarin e Lezhës, Saimir Hoxha, mësohet të ketë ndërruar jetë.
I riu u qëlloi veten me pistoletë në fyt në lagunën e Kune-Vainit gjatë operacionit të RENEA-s për arrestimin e tij, pas vrasjes së efektivit të policisë.
Kujtojmë se Aldi Rama vinte nga një familje me prindër të divorcuar dhe babai i tij po shlyen dënimin me durg në Greqi.