Automjeti del nga rruga në aksin Elbasan-Tiranë

Në fshatin Labinot, në aksin rrugor Elbasan-Librazhd një mjet tip ford ka dalë nga rruga. Mësohet se lagështia e rrugës është bërë shkak i këtij akisenti, ndërkohë që drejtuesi i mjetit ka dalë nga makina në kohë duke mos marrë plagë të rënda

Policia dhe zjarrfikësja janë nisur drejt vendit të ngjarjes. 

Lajmi është në përditësim.