33.4 C
Elbasan
- Advertisement -spot_img

TAG

sport

Plas dhuna në Kategorinë e Dytë, në Gramsh goditet arbitri dhe ndërpritet ndeshja

Ndeshja mes Gramshit dhe Valbonës e luajtur në javën e 13-të në grupin A në Kategorinë e Dytë është ndërprerë. Në minutën e 54′ të...

Policia gjen prova kundër Dani Alves, një kamer trupore filmoi viktimën duke qarë

Policia ka gjetur prova se ish-futbollisti i Barcelonës, Dani Alves është fajtor për përdhunimin e një vajze në një klub nate, raporton El Periodico. Vihet...

Messi nuk dëshiron të rinovojë me Parisin

Një kthesë e plotë në rastin e Lionel Messit? Sipas Gerard Romero, argjentinas është duke menduar për rinovimin e kontratës me Paris Saint-Germain, edhe...

Ylli i ri shqiptar firmos zyrtarisht me Bayern Munich

Bajerni ka zgjatur kontratën me sulmuesin e ri, Arijon Ibrahimović, deri në vitin 2025. 17-vjeçari u transferua te bavarezët në vitin 2018 dhe u...

Pjaniç: Ronaldo bëri zgjedhjen e duhur, futbolli në Lindjen e Mesme është vazhdimisht në rritje

Me transferimin e Cristiano Ronaldos drejt Al-Nassr, rritja e nivelit të futbollit në Arabinë Saudite pritet të jetë tepër e madhe, me “luzitanin”, i...

Kthesa e papritur, Ousmane Dembele drejt gjigantit anglez

Ousmane Dembele nuk do të rinovojë kontratën me Barcelonën dhe pritet që e ardhmja e tij të jetë jashtë LaLiga. PSG ka qenë ekipi më...

Ardit Krymi e mbyll me Vllazninë, ka një letër falënderimi

Ardit Krymi largohet nga Vllaznia dhe e presin në Bjellori të Shakhtar Soligorsk, ndërkohë që më parë ka publikuar një mesazh për shkodranët, klubin...

Bayern Munich në kërkim të zëvendësuesit të Lewas, sytë në Serie A

Bayern Munich ka filluar të lëvizë rreth merkatos dhe konkretisht në lidhje me një sulmues i cili do të zërë vendin e Robert Lewandowski. Klubi...

Sot takimi i parë zyrtar mes Interit dhe Dybala, zikaltërit do të paraqesin ofertën

Sot është një ditë e rëndësishme për merkaton e Interit, pasi ditën e sotme, është planifikuar takimi i parë zyrtar mes drejtuesve zikaltër dhe...

Tifozët e Feynoord këndojnë poshtë pallatit të Sali Berishës, banorët u hedhin ujë dhe sende të forta

Tifozët holandezë të Feynoord janë të parët që kanë arritur në Shqipëri për finalen e madhe të Conference League që do të luhet më...

Latest news

- Advertisement -spot_img