Konflikt për motive të dobëta në Labinot Fushë/ 57-vjeçari përfundon i përplasur në tavolinë

Një konflikt për motive të dobëta ka ndodhur në fshatin Labinot Fushë, ku shtetasi E.Ll., 53-vjeçar, ka goditur shtetasin 57 vjeç me iniciale G.K.

Elbasan/ Informacion paraprak

Më datë 02.10.2021, rreth orës 18:35, në fshatin Labinot Fushë, Elbasan,  në ambientet e një lokali, pas një konflikti për motive të dobëta shtetasi E.Ll., 53 vjeç,  ka goditur me sende të forta shtetasin G.K., rreth 57 vjeç,  banues në Elbasan, i cili është rrëzuar dhe është dëmtuar tek një travolinë e lokalit. 57 vjeçari  ndodhet në spital  nën kujdesin e mjekëve.

Vijon puna për kapjen e autorit, pasi është larguar menjëherë pas konfliktit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.