33.4 C
Elbasan

KATEGORIA

Video-lajm

(VIDEO) ‘Si mund të sillesh si rrotë k*ari, ne i kemi bolet prej hekuri’, Veliaj shantazhon hapur anëtarët e shoqatës Tirana

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj po ndërhyn fuqishëm në zgjedhjet e Shoqatës rajonale të futbollit Tirana, të cilat pritet që të mbahen sot, dhe...

Sherri i përgjakshëm me 3 të plagosur, policia greke: Kush është shqiptari që mori plumba (VIDEO)

Detaje të reja janë bërë të ditura nga ngjarja e rëndë e ndodhur në Vula të Greqisë ku dy persona hapën zjarr  duke plagosur...

Tabaku: Dje PS u bë mburojë e aferës së inceneratorëve

Kryetarja e Komisionit Hetimor për Inceneratorët Jorida Tabaku deklaroi sot në një deklaratë për shtyp se vota kundër e PS një ditë më parë...

Gruaja shëtit bashkëshortin si qen, të lidhur me zinxhir në qafë (VIDEO)

Videoja që po shikoni vjen nga Kroacia dhe ka habitur miliona njerëz që janë ndeshur me të. Pamjet tregojnë një grua që për arsye...

Protesta për referendumin serb në Kosovë, njësia speciale vendoset në veri (VIDEO)

Forca të shumta të Njësisë Speciale të Policisë së Kosovës janë parë sot në pjesën veriore të Kosovës. Klan Kosova raporton se njësia Speciale...

(VIDEO) Rrugët mbushen me qen të helmuar, policia në kërkim të autorit

Qyteti i Korçës është zgjuar ditën e sotme nga vaji i kafshëve të rrugës të cilat dergjeshin mbi asfalt derisa u dilte shpirti. Shkak është...

Gabriel Escobar reagon për dhunën e protestës në Partinë Demokratike (VIDEO)

Në një intervistë për Zërin e Amerikës, Zv/Ndihmës Sekretari i Shtetit për Evropën Jugore dhe Qendrore, Gabriel Escobar dënoi dhunën e fundjavës në Partinë...

Nëna hedh në plehra foshnjën e saj (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në New Mexico të Shteteve të Bashkuara ku një nënë e re ka hedhur në plehra foshnjën e...

‘Gaz, gaz, hidhni gaz’, Berisha nxjerr pamjet, kush e urdhëroi hedhjen e gazit ndaj protestuesve (VIDEO)

Ish-kryeministriSali Berisha, ka publikuar një video në rrjetet e tij sociale, ku drejtuesi i FNSH-së Sokol Bizhga, urdhëron të hidhet gaz lotsjellës, edhe pse...

LAJMET E FUNDIT