30.4 C
Elbasan

KATEGORIA

Video-lajm

Aksident i katërfishtë në tunelin Tiranë-Elbasan, makinat përplasen me kamionin (VIDEO)

Një aksident ka ndodhur sot në tunelin Tiranë –Elbasan. Sipas informacioneve paraprake mësohet se në aksident janë përfshirë 2 automjete, një mjet Pick-up dhe një...

Rritet numri i sekteve satanike në Shqipëri, një person mbyt qenin si sakrificë për demonët (VIDEO)

Pedagogu Ervin Karamuço shpjegoi në studion e “Abc Live” se grupet satanike janë shtuar shumë në Shqipëri duke marrë shpesh edhe jetë njerëzish përmes...

Bie tavani gjatë mësimit në shkollën shqiptare (VIDEO)

Bie tavani në një klasë në shkollën “Adem Gllavica” në Lipjan Ka rënë tavani në një klasë të shkollës së Mesme Profesionale “Adem Gllavica”, në...

Tragjedi/Autobusi bie në humnerë, të paktën 20 viktima (VIDEO)

Të paktën 20 persona humbën jetën dhe 33 të tjerë u plagosën kur autobusi me të cilin po udhëtonin ra në një greminë  me...

Brenda takimit të Ramës me banorët, kryeministri: Me mua nuk flet dot kështu (VIDEO)

Janë publikuar pamjet nga takimi i zhvilluar mes kryeministrit Edi Rama dhe banorëve të “5 Majit” në sallën e Kuvendit. E revoltuar, nënë Liza...

Procedohet penalisht ylli i futbollit anglez, abuzonte kafshët shtëpiake (VIDEO)

Ylli i Premier ligës, Kurt Zouma, mund të ndiqet penalisht pasi u filmua duke goditur macen e tij si një top futbolli në dyshemenë...

Aksidenti i rëndë në Librazhd – Elbasan, nxirret trupi i fëmijës në gjendje kome, dyshohet për 5 pasagjerë (VIDEO)

Mëngjesin e së martës ka ndodhur një aksident i rëndë në aksin Librazhd – Elbasan. Sipas burimeve të “Fax News” një makinë pas përplasjes “kokë...

Mina me kronometër në Elbasan, oficeri i xhenios futet brenda koshit

Mina me kronometër në Elbasan, oficeri i xhenios futet brenda koshit

Meta: Protestuesit në 21 Janar i vrau Basha me Ramën

Presidenti Ilir Meta tha sonte në emisionin “Now” se 4 protestuesit më 21 janar 2011 “i ka vrarë Edi Rama dhe Lulzim Basha”. Ilir Meta...

(VIDEO) Gjithçka brenda pak sekondash, momenti kur i riu i vë tritolin te porta Dukës dhe largohet me vrap

Mediat kanë siguruar e pamjet e momentit kur i vihet një sasi eksplozivi tek porta e banesës së presidentit të FSHF, Armando Duka. Gjithçka ka...

LAJMET E FUNDIT