Horoskopi sipas Paolo Fox/ Një ditë intriguese në dashuri

Dashi

Sipas horoskopit të Paolo Fox, do të keni një ngarkesë të mirë të energjisë dhe forcës shtesë, falë kalimit të Hënës në shenjë. Dëshira juaj për të arritur qëllimet në punë do të rritet, për të arritur në kulmin: Kini kujdes të mos i bëni gjërat shpejt, të mos rrezikoni të dëshironi të mbyllni një situatë shumë shpejt.

Demi

Këtë të martë, me Venusin ende në Shigjetar, rilindja juaj e ngadaltë dhe graduale në dashuri do të vazhdojë, gjë që do t’ju çojë të përjetoni një fund më intrigues të vitit. Edhe për të marrë detyrat e para, mundësitë e para, zhbllokimet dhe kontratat e punës, do të duhet të prisni deri në fund të vitit 2021.

Binjakët

Nga kjo e martë do të duhet ta menaxhoni dashurinë me edhe më shumë maturi, nëse është e mundur. Edhe çiftet më të forta mund të kenë probleme, për shkak të shumë angazhimeve profesionale që do të shuajnë dëshirën. Deri në dhjetor ju duhet të mbyllni të gjitha situatat komplekse ose të lidhura me të kaluarën.

Gaforrja

Siç tregohet nga horoskopi i Paolo Fox, Marsi disonanti mund t’ju ​​bëjë të debatoni më shumë seç duhet: do të duhet të jeni të qetë dhe të ftohtë që të mos zemëroheni. Eshtë koha për të pastruar të gjitha paqartësitë, për të mbyllur marrëdhëniet e panevojshme dhe në vend të kësaj të përqëndroheni në projekte të reja të ardhshme. Ju nuk duhet të lodheni shumë në këtë ditë.

Luani

E marta premton të jetë një ditë shumë fitimprurëse: duhet ta shfrytëzoni sa më shumë në punë, nëse doni të kërkoni një promovim, një përparim në funksion të vitit të ardhshëm. Venusi në një aspekt të favorshëm do të sjellë dashurinë në plan të parë, dëshirën për të përjetuar përsëri emocione intensive.

Virgjëresha

E marta do të jetë një ditë më e mirë se ato të kaluara, sepse do të shpëtoni nga kundërshtimi i Hënës. Ajo që është e sigurt është se nuk do të keni nevojë të prisni gjëra të mëdha në punë, por do të jeni në gjendje të shëroheni nga Nëntori. Në dashuri, pasionet ende do të ecin në lëvizje të ngadaltë dhe madje edhe çiftet më të forta do të kenë nevojë për më shumë vëmendje.

Peshorja

Sipas parashikimeve astrologjike të Paolo Fox, guximi nuk do t’ju mungojë, do t’ju duhet t’i kushtoni vëmendje vetëm impulsivitetit tuaj dhe tendencës për të qenë shumë në ankth. Ndërsa mund të ketë shumë probleme sociale, nuk do të kenë aq shumë rëndësi. Ju do të jeni në gjendje të kapërceni të gjitha pengesat me aftësi! Në dashuri, mund të lindin disa diskutime.

Akrepi

Do të jetë një ditë e mirë për dashurinë dhe marrëdhëniet familjare. Nëse ka pasur probleme në të kaluarën, do të jeni në gjendje të gjeni një marrëveshje. Në pjesën e përparme të punës do t’ju duhet të shtrëngoni dhëmbët pak më gjatë. Për momentin shumë shpejt Dielli do të vijë në shenjë për t’ju dhënë mbështetje. Në fund të vitit 2021 do të keni lirimin tuaj të vërtetë, pas një viti për t’u harruar!

Shigjetari

Kjo e martë është një ditë veçanërisht interesante. Në orët e ardhshme, mund të vijë edhe pak fat ose ndonjë këshillë e dobishme, një telefonatë, një burim që, nëse e keni mbjellë mirë në të kaluarën, e keni pritur për një kohë të gjatë. Edhe në dashuri do të jetë një ditë intriguese.

Bricjapi

Siç parashikohet nga horoskopi i Paolo Fox, kujdesi më i madh do të jetë i nevojshëm këtë të martë, sepse mund të bëheni shumë nervozë, pothuajse të paduruar. Mundohuni të kontrolloni intolerancën tuaj, përndryshe rrezikoni të krijoni armiqësi. Ndoshta ndiheni të mbingarkuar me përgjegjësi dhe do të donit të përsërisni hapat tuaj. Kujdes edhe në dashuri!

Ujori

Do të jetë një ditë shumë e rëndësishme nëse doni të afirmoni idetë tuaja. Një rimbursim i papritur mund të vijë në orët e ardhshme. Tani për tani keni shumë më tepër dëshirë për të bërë, mbase do t’ju duhet të ndryshoni një plan veprimi nga e para, por në fund do të keni një sukses të bukur personal. Moment interesant edhe në dashuri.

Peshqit

Me afrimin e Jupiterit që hyn në shenjën tuaj në fund të vitit, do të jetë e mundur të filloni projekte të reja që do të arrijnë rezultate të mëdha në 2022. Horoskopi juaj është veçanërisht pjellor për çdo ide. Ankimi i vetëm do të jetë paraja: kujdes për investimet e rrezikshme! Mundohuni të mos shkarkoni mbi partnerin ose familjen tuaj tensionet dhe frustrimet që përjetoni jashtë shtëpisë.