Horoskopi sipas Paolo Fox/ Kjo shenjë ka nevojë për dashuri

Dashi
Sipas horoskopit të Paolo Fox, do të rifitoni forcën dhe një dozë të mirë energjie. Dhe do të jetë në rritje, sepse të hënën do të jeni në formë të shkëlqyer! Duhet të përpiqeni të ngadalësoni, qetësoheni dhe jo gjithmonë të jepni idenë e të qenit gjithmonë në ankth. Përdoreni ditën për t’u çlodhur në shoqërinë e disa miqve të këndshëm. Këto ditë janë perfekte për të filluar ngritjen e projekteve të reja, ato që do të realizoni në vitin 2022. Në dashuri keni gjetur guxim dhe shkathtësi, edhe nëse do të ketë një person i sëmurë pranë jush.
Demi
Falë mbështetjes së një Hëne të bukur, do të keni dëshirën për t’iu hapur një personi ose thjesht të njihni sfidat e fundit të fituara, të merrni kënaqësitë tuaja të merituara. Për më tepër, në Nëntor Venusi do të jetë përsëri aktiv dhe do të jetë e mundur që ju të bëni takime interesante, të filloni një histori të re dashurie. Kush e di nëse një miqësi nuk rezulton papritur të jetë diçka tjetër … Kujdes me financat!
Binjakët
Do të jeni pre e nervozizmit këtë të diel, si në dashuri ashtu edhe në familje. Për këtë arsye ju do të duhet të jeni veçanërisht të kujdesshëm, të mos merrni ndonjë provokim, por përkundrazi t’i lini gjërat të rrëshqasin mbi ju. Nëse ndjeni një klimë të trazuar, nëse nuk ndiheni mirë, bëni kujdes maksimal!
Gaforrja
Siç tregohet nga horoskopi i Paolo Fox, me Hënën tek Peshqit, do të keni njohuri të rëndësishme, emocione pozitive për të jetuar plotësisht. Ju, si të gjitha shenjat e ujit, jeni me fat kur dëgjoni natyrën tuaj intuitive, kur i jepni hapësirë ​​ëndrrave dhe krijimtarisë. Sot mund ta bëni! Në dashuri, nëse ka pasur një problem kohët e fundit, do të duhet të përpiqeni ta riparoni atë deri në fund të këtij muaji.
Luani
Do të ishte më mirë të lini mënjanë punën dhe t’i përkushtoheni dashurisë. Në këto ditë me Venusin gjithmonë në pamje të shkëlqyer mund të zgjoni një ndjenjë, të bëni një takim të veçantë ose thjesht të gjeni një mik që nuk e keni parë për një kohë të gjatë. Me pak fjalë, është një kohë shumë pozitive për të përjetuar emocione të veçanta.
Virgjëresha
Hëna do të jetë akoma përballë dhe mund të sjellë ndërprerje të mëdha në dashuri dhe në familje: kini kujdes! Në orët e ardhshme, mund të shfaqet siklet i thellë, ndoshta edhe stres që do t’ju bëjë të vini në dyshim edhe sigurinë në shtëpi. Ata që nuk janë aq të trazuar do të ndjehen ende të dobët, pak me humor të rënë. Kujdesi do të jetë i nevojshëm.
Peshorja
Sipas parashikimeve astrologjike të Paolo Fox, e diela premton të jetë një ditë mjaft interesante. Tani e tutje, do të duhet të prisni sukses dhe kënaqësi. Nuk do të jetë e lehtë, por në fund ju mund të fitoni çdo sfidë. Nëse e gjeni veten në mes të një situate të paqartë, dijeni se po bëni mirë dhe me guxim. Shumë shpejt paqartësia do të largohet për t’i lënë vendin më shumë qetësisë dhe qartësisë.
Akrepi
Mund të mbështeteni te një Hënë e bukur që do të gjallërojë ndjenjat. Tani e tutje, do të jetë e mundur të rivendosni forcën dhe qetësinë në jetën tuaj dhe momentet e pakëndshme të përjetuara në ditët e fundit do të jenë vetëm një kujtim i largët. Për më tepër, në Nëntor, Venusi do të jetë përsëri aktiv: të gjitha historitë që po ndërmarrin hapat e tyre të parë tani do të kenë një të ardhme interesante. Një person Shigjetar po ju shqetëson shumë …
Shigjetari
Do të nevojitet shumë vëmendje për të mbajtur larg reagimet tuaja. Për disa ditë mund të keni pasur dyshime në dashuri, duke dashur ta ngacmoni pak tjetrin shumë. Bëni kujdes! Ndoshta një ndjenjë e thellë mungon, ndoshta ju jeni veçanërisht të shqetësuar për shëndetin e një anëtari të familjes ose për arsye të tjera personale, fakti është se do të nevojitet shumë kujdes.
Bricjapi
Siç ishte parashikuar nga horoskopi i Paolo Fox, do të ndjeni aludimet e para të ardhjes së afërt të Venusit në shenjë, në Nëntor. Nëse deri tani jeni të zhytur në punë dhe çështje ekonomike, tani e tutje do të ndjeni një dëshirë në rritje për të rimarrë dashurinë, për të pasur një person të rëndësishëm në krah. Nëntori do të jetë një muaj shumë premtues nga ky këndvështrim.
Ujori
Do t’ju duhet t’i kushtoni më shumë vëmendje financave tuaja, sepse mund të keni shpenzuar shumë para në ditët e fundit! Në këtë moment, e rëndësishme është të përballoni gjithçka me më shumë qetësi. Mos harroni se Jupiteri është ende në shenjën tuaj: kjo do të thotë që do të keni energji, forcë dhe qartësi të mirë. Ju do të jeni në gjendje të ndaleni dhe të reflektoni mbi të ardhmen tuaj profesionale. Disa miqësi do të zënë mendimet tuaja javën e ardhshme.
Peshqit
Do të jeni të tejmbushur me ide dhe njohuri. Nëse diçka nuk shkon mirë, mos prisni ndihmën e dikujt, por përpiquni t’i zgjidhni problemet vetë. Gjithçka që ju nevojitet është vetëm pak më shumë forcë dhe guxim. Në dashuri po përjetoni një periudhë që nxjerr në pah kufizimet e çiftit. Kjo është arsyeja pse do të duhet energji, shkathtësi dhe më shumë optimizëm!