33.4 C
Elbasan
- Advertisement -spot_img

TAG

vdekje

Elbasani ndër tre qarqet me numrin më të lartë të fataliteteve nga kovid në 2020-n

Elbasani mbajti vendin e tretë pas Skodrës dhe Tiranës në vitin 2020 Në vitin 2020, rritja më e lartë vjetore e fataliteteve ishte në...

Rrëzohet nga kali, humb jetën një person në Përrenjas

PERRENJAS- Një person ka ndërruar jetë në Përrenjas. Raportohet se viktima është 75-vjeçari R.B banues në fshatin Homçan, Pogradec. Sipas policisë viktima ka shkuar pa...

Tragjike/Kor.nav.rusi i merr jetën të riut nga Elbasani, shokët bëjnë apel për të sjellë trupin në Shqipëri

Koronavirusi nuk po kursen as të rinjtë tashmë. Një 28-vjeçar shqiptar ka ndërruar jetë dy ditë më parë në Angli për shkak të koronavirusit...

Tragjedia në Kavajë, media ruse publikon fotot e viktimave: 58-vjeçarja vuante nga kanceri, nuk u fut në saunë

Mediat ruse kanë publikuar fotot e dy prej viktimave që ndërruan jetë mbrëmjen e djeshme në një hotel në Qerret të Kavajës, nënë e...

Rritet numri i të infektuarve me Covid në Elbasan/ Shifrat zyrtare

Sipas shifrave të publikuara nga Ministria e Shëndetësisë, në vend janë shënuar 475 qytetarë të infektuar me Covid, nga të cilët 25 në qarkun...

40-vjeçarja gjendet e vdekur në makinë/ Dyshohet se ishte endacake

Një grua rreth të 40-tave është gjendur e pajetë brenda një makine jashtëfunksionit në lagjen numër 4 të Durrësit. Dyshohet se gruaja e cila është...

Fifi: “Pashë vdekjen me sy. Më bëri me zemër”

Këngëtarja nga Kosova Fifi ka shpërndarë me ndjekësit e saj në Instagram një nga eksperiencat më të vështira të jetës së saj. Këngëtarja ka...

Covid/ 2 të vdekur dhe 27 të infektuar në Elbasan

Dy qytetarë nga Elbasani kanë humur jetën dhe 27 të tjerë janë infektuar me Covid. Ministria e Shëndetësisë ka raportuar sot 1079 raste të reja...

Ishte zhdukur para 6 muajve/ Gjendet e betonizuar kufoma e një gruaje

Në Kyparissia autoritetet greke kanë identifikuar një kufomë të çimentuar, e cila sipas mediave vendase i përket Monica Gius. Sipas provave të deri tanishme, që...

Latest news

- Advertisement -spot_img