Horoskopi i datës 25 Tetor nga Paolo Fox/ Kushtojini rëndësi vetes

Dashi
Sipas horoskopit të Paolo Fox, do të keni një forcë të madhe që do t’ju lejojë të kapërceni të gjitha vështirësitë tuaja, veçanërisht në punë. Sidoqoftë, do të jeni pak me humor në rënie, të paktën dyshues, sepse po kuptoni se gjithmonë duhet të punoni shumë për të përparuar në profesionin tuaj, të bëni dy hapa përpara dhe një hap prapa.
Demi
Do keni disa keqkuptime të tjera në dashuri. Mërkuri disonant pengon dialogun, mirëkuptimin mes partnerëve. Në këtë moment do ta keni të vështirë ta kuptoni veten ose tjetri nuk do t’ju dëgjojë. Mundohuni të mos bëni polemika, në dashuri, por edhe në punë, sepse nga nëntori do të keni mundësi të rikuperoheni mirë.
Binjakët
Do të fillojë një javë që do t’ju gjejë plot energji. Dëshira për t’u rikthyer në krye do të rritet gjithashtu, veçanërisht në punë. Me Merkurin dhe Marsin e favorshëm do të jeni në gjendje të shprehni të gjithë krijimtarinë tuaj dhe të merrni kënaqësi të madhe shumë shpejt. Pse nuk provoni diçka të re?
Gaforrja
Siç tregohet nga horoskopi i Paolo Fox, java do të fillojë shumë më mirë se ajo e mëparshme. Nëse në ditët e fundit ju është dashur të përballeni me momente tensioni të madh dhe lodhje të thellë, tani e tutje do të jeni të fortë dhe energjikë. Deri të mërkurën do të arrini t’ia dilni mirë në punë, por mund të hasni në njerëz ose ngjarje që do t’ju ngadalësojnë përparimin, do t’ju bëjnë të humbni kohë.
Luani
Do ju duhet të punoni fort për të rifituar forcat fizike dhe për të zgjidhur një problem familjar. Në ditët në vijim do të ndiheni paksa të lodhur dhe të stresuar, sepse kohët e fundit e keni vënë veten në provë, duke u përballur me situata të reja. Gjatë kësaj jave do t’ju duhet të jeni shumë të kujdesshëm në marrëdhëniet me të tjerët, për të menaxhuar më mirë momentet e parehatisë ose zemërimit.
Virgjëresha
Do të fillojë një javë që më në fund do t’ju lejojë të rikuperoni, pas dy javësh me lodhje Reputacioni juaj në punë do të përmirësohet gjithashtu në ditët në vijim, sepse kohët e fundit ka pasur paqartësi, thashetheme ose, edhe më keq, tradhti emocionale. Në dashuri, megjithatë, keqkuptimet e vogla, mosmarrëveshjet do të vazhdojnë, ndoshta do t’ju duhet të sqaroni diçka të rëndësishme me partnerin.
Peshorja
Sipas parashikimeve astrologjike të Paolo Fox, java juaj do të fillojë paksa e frenuar. Në veçanti, të martën dhe të mërkurën, do t’ju duhet të përballeni me një hënë të kundërt që do t’ju shkaktojë disa komplikime në dashuri. Për pjesën tjetër, megjithatë, do të keni gjithmonë një qiell interesant që nuk do t’ju kursejë kënaqësinë. Nëse marrëdhënia në çift është pak e lëkundur, më mirë do të ishte ta rikuperoni deri në fund të tetorit, sepse nëntori mund të krijojë vështirësi të reja.
Akrepi
Do të keni yje shumë interesantë, por mund të ndiheni ende mjaft nën presion. Në orët e ardhshme mund të hasni në një diçka të pakëndshme që do të vonojë punën tuaj, angazhimet tuaja. Nëse duhet të lëvizni, të udhëtoni, ka të ngjarë që të humbisni disa lidhje. Në dashuri do të duhet ende shumë kujdes, por dijeni që nga nëntori do të arrini suksese!
Shigjetari
Dita juaj do të nisë keq. Hëna në kundërshtim mund t’ju shkaktojë disa probleme të vogla, lodhje, një sëmundje, një shqetësim të përbashkët. Mos harroni, megjithatë, se Afërdita është ende në shenjën tuaj dhe do të qëndrojë atje deri në javën e parë të nëntorit. Përfitoni, për t’u dhënë më shumë hapësirë ​​emocioneve tuaja, për t’iu përkushtuar vetes dhe të tjerëve.
Bricjapi
Siç shpjegon astrologu Paolo Fox, do të shfaqet pak lodhje. Gjithsesi, mos u mbingarkoni që nga ky moment, pasi do të nisë një periudhë shumë interesante. Në nëntor Venusi do të jetë në shenjën tuaj dhe do të qëndrojë atje për një kohë të gjatë. Ju do të jeni në gjendje të përmirësoni jo vetëm jetën tuaj të dashurisë, por edhe jetën tuaj të punës. Ju do të jeni në gjendje të ndryshoni diçka, të kujdeseni për projektet që ju pëlqejnë më shumë dhe më në fund të vendosni detyrat tuaja në vijë.
Ujori
Do të fillojë një javë që do t’ju bëjë të merrni vendime të guximshme dhe të rëndësishme. Në këtë periudhë, Ujorët janë të zënë duke e kthyer jetën përmbys. Ata që e kanë bërë tashmë ose tashmë kanë filluar ta bëjnë tani do të ndihen veçanërisht të kënaqur dhe në paqe me veten e tyre. Njerëzit, nga ana tjetër, të cilët janë më të kufizuar nga përgjegjësitë e shumta, nga detyrat në familje, do të ndihen jo dhe aq mirë. Fundjava e ardhshme premton të jetë joshëse për dashurinë, ndoshta do të gjeni një person ose do t’i dorëzoheni një aventure transgresive.
Peshqit
Do të duhet të filloni të vononi pak, për të ecur përpara me më shumë besim, nëse ka ende probleme në dashuri. Duhet t’i shtrëngoni dhëmbët deri në Nëntor, sepse atëherë gjërat patjetër do të përmirësohen! Në familje mund të shfaqen komplikime të reja, ndoshta edhe të natyrës ekonomike. Mundohuni ta kuptoni, edhe nëse jo gjithçka do të varet nga ju.