E FUNDIT/ 6-vjeçari bie nga kati i gjashtë

 

Një ngjarje e rëndë sapo ka ndodhur në Elbasan, ku një fëmijë 6-vjeçar me iniciale O.L., është rrëzuar nga ballkoni i shtëpisë në katin e 6-të. Si pasojë fëmija ka humbir jetë.

Elbasan/ Informacion paraprak

Më datë 22.09.2021,rreth orës 15:50, në lagjen “28 Nëntori “, Elbasan, shtetasi O.L., 6 vjeç, ka rënë nga ballkoni i banesës ku jetonte nga kati 6 , dhe për pasojë ka humbur jetën në Spitalin Rajonal Elbasan.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për dokumentimin e plotē të rrethanave të ngjarjes.