33.4 C
Elbasan
- Advertisement -spot_img

TAG

resort

Zbardhet dëshmia e guidës ukrahinase: Ishin shumë të lumtur dhe nuk shfaqën shenja të varësisë së alkoolit

Në dosjen e Prokurorisë për vdekjen e turistëve rusë, të siguruar për “News24” nga gazetarja Klodiana Lala, zbardhet edhe dëshmia e shoqërueses së guidës turistike, shtetases...

Tragjedia në Kavajë, media ruse publikon fotot e viktimave: 58-vjeçarja vuante nga kanceri, nuk u fut në saunë

Mediat ruse kanë publikuar fotot e dy prej viktimave që ndërruan jetë mbrëmjen e djeshme në një hotel në Qerret të Kavajës, nënë e...

Latest news

- Advertisement -spot_img