Lajmi i fundit në Elbasan dhe FOTO/ Hidhet një person nga tarraca pranë shkollës “Qamil Guranjaku”

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan. Mësohet se një person është hedhur nga tarraca në afërsi të shkollës “Qamil Guranjaku”. Në foton e publikuar më poshtë shihet se mjekët ndodhen në vendngjarje dhe po e dërgojnë personin e hedhur në spital.
Vijon…