5.4 C
Elbasan

KATEGORIA

Life Style

Eliona Pitarka tregon arsyen pse nuk vishet me gjëra luksi

Aktorja Eliona Pitarka së fundmi ka bërë një pyetësor në story në Instagram ku një nga pyetjet që i kanë bërë ndjekësit e saj...

Edona shpërthen në lot brenda ‘BBVK’

Një tjetër debat është shënuar ditën e sotme në shtëpinë e “BBVK”. Konflikti, i cili nisi në dhomën e makijazhit ndërmjet Edonës dhe Alby-t arriti...

Luizi dhe Kiara konfirmojnë pritjen e një vajze. I dedikojnë një këngë

Nuk ka më vend për dyshime! Luizi dhe Kiara janë në pritje të fëmijës së tyre të parë dhe është një vajzë. ‘Frymë’, titullohet kënga...

E bujshme! Neymar ndahet nga partnerja e tij, një muaj pas lindjes së vajzës

BRAZIL – As lindja e vajzës së tyre nuk mjaftoi për t’i mbajtur ata bashkë. Neymar dhe Bruna Biancardi, më në fund duket se...

Foto/Aksidentohet rëndë Bruno Shemsho, shfaqet i gjakosur në fytyrë

Ish-konkurrenti i spektaklit të dashurisë "Përputhen", Bruno Shemsho, ka pësuar një aksident të rëndë mëngjesin e sotëm.Ka qenë vetë ai që e bëri të...

Nuk e dini se si ndjehem unë brenda vetes. Dukem plot energji, por… Luizi habit me postimin e fundit (Video)

Që pas daljes së tij nga shtëpia e “BBV” si fitues Luiz Ejlli ka qenë shumë aktiv në koncerte, projekte dhe për rrjedhojë edhe...

Ngjashmëri e frikshme! Aludimet se është babai i Vuçiç/ Flet për herë të parë gazetari shqiptar: Nënën e tij e njoha kur…

“Nënën e tij Angjelinën e kam njohur që nga viti 1985 apo 1986” Gazetari shqiptar Fahri Musliu ka reaguar në lidhje me deklarat e bëra...

Bes Kallaku baba për herë të dytë. Dedikimi emocionues që i bën të birit

Në një moment shumë të shkurtër të video-s së ditëlindjes së vajzës së tyre pak muaj më parë, shfaqet Besi dhe vogëlushja teksa i...

Arlindi dhe Ueda do martohen së shpejti. Tregojnë detaje rreth dasmës

Çifti fitues i edicionit të parë të “Love Island Albania”, Ueda dhe Arlindi, kanë qenë të ftuar në emisionin “Aldo Morning Show” në Tv...

Kiara shtatzënë. Luizi do bëhet baba për herë të parë. Zbulohet gjinia e fëmijës!

Kiara dhe Luizi së shpejti prindër të një vajze. Po e lexuat mirë. Lajmi është bërë me dije nga burime për revistën “Who”. Burimet theksojnë...

LAJMET E FUNDIT