Video/Momenti kur Egla Ceno shpallet fituese

Screenshot

Ky është momenti kur Egla Ceno shtrihet në skenë, përqafon Julin dhe gëzon fitoren. Gezimi i saj është i papërshkrueshëm me fjalë ndaj sollëm videon.
Egla Ceno u kthye në banoren më të diskutuar dhe kontestuar por edhe më të pëlqyer të publikut.

Aktorja Egla Ceno ka fituar çmimin e madh 100 mijë euro të Big Brother VIP Albania3.

Për herë të parë një grua fiton BBV.