33.4 C
Elbasan
- Advertisement -spot_img

TAG

parashikimi i motit

Temperatura deri në 32 gradë, njihuni me parashikimin e motit për sot

Vendi ynë mbetet nën dominimin e motit të kthjellët dhe temperaturave të larta përgjatë gjithë 24-orëshit. Kjo situate meteorologjike do të vijojë deri në...

Njihuni me parashikimin e motit

Shqipëria mbete në ndikimin e motit të kthjellët dhe kalime të lehta vranësirash ku më të dukshme vranësirat do të jenë në zonat malore....

Temperaturat të larta, njihuni me parashikimin e motit për sot

Kthjellimet dominojnë motin në territorin shqiptar deri në mesditë kur pritet kalime vranësirash të lehta nëpër të gjithë territorin, më të theksuara në zonat...

Mot i kthjellët dhe me vranësira, parashikimi i motit për sot

Pjesa e parë e ditës në vend do të jetë në dominimin e motit të kthjellët dhe kalimeve të lehta të vranësirave, të cilat...

Parashikimi i motit për sot/ Rriten temperaturat

Shqipëria vijon të jetë në ndikimin e vlerave të lartë barike të cilat do të sjellin deri në orët e mesditës dhe pasdites mbizotërim...

Parashikimi i motit për sot, rriten temperaturat

Moti sot do të jetë i qëndrueshëm dhe do të sjellë kthjelime dhe vranësira të lehta në bregdet dhe në zonat e ulëta. Gjithashtu, ...

Vranësira dhe reshje shiu/ Parashikimi i motit për sot

Territori Shqiptar deri në orët e mesditës dhe pasdites do të jetë me kthjellime dhe kalime të pakta vranësirash, ku më të dukshme vranësirat...

Vranësira, reshje shiu dhe dëbore, parashikimi i motit në vend

Paraditja do të karakterizohet nga kthjellimet dhe kalime vranësirash, që do të prekin më së shumti zonat Jugore, sipas MetoAlb. Në vijim vranësirat do të...

Mos harroni të merrni çadrat/ Parashikimi i motit për sot

Vendi ynë do të ketë një ditë me reshje të pakëta dëbore në zonat veriore, ndërsa pjesërisht qendra dhe ekstremi jugor do të kenë...

Të marrim apo jo çadrat? Parashikimi i motit nga MetoAlb

Pjesa e parë e ditës do të jetë në dominimin e kthjellimeve në ultësirën perëndimore dhe kalimeve të pakta të vranësirave në zonat malore,...

Latest news

- Advertisement -spot_img