Sonte kemi dasmë, këngëtari shqiptar i jep fund beqarisë

Këngëtari dhe kantautori i njohur Irkenc Hyka do të kurorëzojë sot dashurinë në një dasmë që pritet të jetë madhështore.

Hyka prej vitesh është i lidhur dhe vitin e kaluar u bë baba për herë të parë. Mësohet se këtë të martë ai do t’i japë fund beqarisë në një ceremoni që do të zhvillohet në një nga lokalet më luksoze në Tiranë.

Këngëtarë të ftuar specialë të mbrëmjes do të jenë Sinan Hoxha dhe Artjola Toska dhe çifti do të festojnë ditën më të veçantë të dashurisë së tyre.