Me urdhër të SPAK, Policia aksion në disa qytete, përfshirë edhe Lezhën

Publilohen pamje nga forcat e policisë që kanë zbarkuar në Lezhë, në lagjen ‘SMT’ (Stacioni i Makinave dhe Traktorëve). Policia po ushtron kontrolle në një pallat në Lezhë, informon gazetari Elvis Hila.

Sipas burimeve po ekzekutohen disa vendime të SPAK miratuar nga GJKKO. Ende nuk dihet se për hetimi bëhet fjalë.

lajm në përditësim…