Kunati godet me thikë kunatin në Tiranë

Një plagosje me thikë është raportuar në Tiranë pranë Kodrës së Priftit.

Mësohet se kunati ka plagosur kunatin me thikë.

I plagosuri është dërguar në spital për ndihmë mjekësore dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Detaje të tjera priten në vazhdim.