10.4 C
Elbasan

KATEGORIA

Gossip

Tashmë është zyrtare/Zbulohet data kur nis Big Brother Vip Albania

Merr fund dilema veçse duhet të prisni më gjatë.“Big Brother Vip Albania 3” nuk do të nisë në dhjetor siç u përfol, por në...

Shiti këngën “Mora Fjalë” për 300 euro, shpërthen kompozitori: S’kam marrë asnjë cent, boll më

Naim Gjoshi nga Elbasani autori i këngëve moderne patriotike i cili bëri bujë të me këngën “Mora Fjalë” dedikuar heroit Adem Jashari. E kënduar nga...

Efi Dhedhes flet për shtatzaninë e Kiarës

Efi Dhedhes ishte e ftuar te “Më lër të flas’ emision i vëllezërve ‘Veshaj’. Ndër të tjerat ajo u pyet edhe për marrëdhëniet me...

“Jam i dashuruar me ty, më ke lënduar në shpirt”, letra nga burgu i Peqinit që shtangu Megi Pojanin

Megi Pojani mori sot në “Për’puthen” një letër të pazakontë dashurie. Ajo lexoi para konkurrentëve shkrimin poetik të një djali, që thotë se do ta...

Krisje në marrëdhënie? Kiara heq unazat, reagimi i Luizit i lë të gjithë pa fjalë

Një nga çiftet më të dashur të momentit padiskutim që janë Kiara Tito dhe Luiz Ejlli. Dyshja kanë fituar pëlqimin e fansave dhe padyshim...

Rrjeti “zjenë”për ndarjen e tij nga Sara Hoxha më në fund bëhet i “gjallë” Ledri Vula dhe jep njoftimin e rëndësishëm

Ditët e fundit është përfolur për një ndarje të mundshme mes Sara Hoxhës dhe Ledri Vulës, ndërsa ky i fundit është bërë i gjallë...

Janë ndarë? Ledri i ‘vë vulën’ Heq Sarën nga Instagrami

Ditët e fundit është përfolur për një ndarje të mundshme mes Sara Hoxhës dhe Ledri Vulës. Shkak u bë fakti se Ledri nuk shkoi...

Ndjekësja komenton foton e Arbanës: ‘Mos harro je nënë e 3 fëmijëve’! Ajo nuk ia lë mangut

Arbana dhe Eduarti ndodhen në Itali e teksa po shijojnë pushimet atje, moderatorja ka postuar një foto të saj ku shfaqet mjaft elegante. Arbana...

Si ushqehet Brad Pitt? Ai është 60 vjeç dhe duket si një 30-vjeçar

Brad Pitt së shpejti mbush 60 vjeç dhe duket si një djalë i ri. Shumëkush e ka vënë re se aktori së fundmi ka punuar...

Gjithçka rreth sherrit Luiz-Kiara-Ronaldo!

Këtë të dielë në ekranin e Top Channel filloi sezoni i ri i emisionit të shumëpritur, Kepi i Vipave. Një reality show, i cili...

LAJMET E FUNDIT