1.4 C
Elbasan
- Advertisement -spot_img

TAG

vucic

Solli ushtrinë në Kosovë/Vuçiç komunikon me NATO-n dhe nuk kupton gabimin

Aleksandër Vuçiç ka biseduar me sekretarin e përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, rreth tensioneve që kanë qenë prezente këto ditë në veri të Kosovës. Presidenti...

Ushtria serbe në kufi me Kosovën/ Kurti nuk tërhiqet

Tim Judah, gazetari britanik ka shkruar se gjendja në veri të Kosovës është e tensionuar.  Sipas burimeve të tij, ushtria serbe është vendosur në afërsi...

Latest news

- Advertisement -spot_img