33.4 C
Elbasan
- Advertisement -spot_img

TAG

perjashtim

Basha kryen lëvizjen e rradhës kundër Berishës/ Mbledhje urgjente në seli

Pas shkarkimit të ish-kryeministrit Sali Berisha nga PD-ja dhe parlajmërimit të tij për referendum, duket se kryetari Basha po merr masat për të mos...

Latest news

- Advertisement -spot_img