33.4 C
Elbasan
- Advertisement -spot_img

TAG

Luciano Boci

Nga Luçiano Boçi: Në emër të rinisë…

Sa herë i rikthehem programit zgjedhor në diskutime me qytetarët, ideve të mia ju shtohet gjithmonë një rrjesht i ri. Përvoja e njerëzve të...

Reflektim pas një dite të gjatë nëpër rrugët e qytetit…

Luçiano Boçi ?️Reflektim pas një dite të gjatë nëpër rrugët e qytetit... Problemet kapen nga rrënja, por ato zgjidhen nga koka. Kur një njeri vëren se...

Nga Luçiano Boçi: A duhet heshtur kur na kanë dënuar me vdekje?

‼️Në shkurt 2018, Inxhinierët e mjedisit dhe ekspertë të përpunimit të mbetjeve, Stefan Schatz dhe Lulzim Baumann treguan tragjedinë njerëzore që pritet të ndodhë...

Luçiano Boçi: Inceneratori duhet te fiket

Nga Luçiano Boçi E ashtuquajtura afera e Inceneratorëve nisi në Elbasan. Ishte viti 2014. Nisi këtu, sepse Elbasani konsiderohej një mjedis i vdekur, një trup...

Luçiano Boçi: Edi Rama u rikthye sërish në skenën e krimit të tij

Ndërkohë që takohesha dhe ndaja pritshmëri tërësisht pozitive me bashkëqytetarë të mi elbasanas në Selanik dhe Athinë të Greqisë, të cilët do të vijnë...

Boçi flet nga Elbasani: ”PD-ja nuk bashkohet me shpikje platformash”

Luciano Boçi ka folur nga Elbasani për zgjedhjen e presidentit të ri të vendit, për të cilin është shprehur se do të jetë dikush...

Basha “e fali” dhe nuk e përjashtoi/ Boci:”Nuk jam anëtar i Komisionit të Rithemelimit të PD-së”

Deputeti i Elbasanit, Luçiano Boçi ka deklaruar në ABC.News se Basha nuk e ndërshkoi, duke mos e pezulluar, as përjashtuar nga PD-ja pasi ai...

Trazirat në selinë blu/ Reagon Luçiano Boci:”Selia u kthye në kullë ngujimi”

Deputeti i Elbasanit, Luçiano Boci ka reaguar për ngjarjet e fundit e ndodhura në selinë e PD-së. Mbështetës i Berishës, Boci është shprehur se...

“A ka mundësi ta qepësh gojën?”/ Petro Koçi humb durimin me Luçiano Boçin

Në Komisionin e Edukimit dhe Mjeteve të Informimit Publi u diskutuan masat e marra për vitin akademik 2021-2022. E pranishme në seancën dëgjimore ishte dhe...

Berisha në Elbasan/ Dalin emrat e demokratëve elbasanas kundër Bashës

“Foltores” së Sali Berishës në Elbasan i është bashkuar dhe Luciano Boci, deputeti i qarkut. Gjithashtu, me ish-kryeministrin është bashkuar dhe Blendi Himci, i cili...

Latest news

- Advertisement -spot_img