Shpat Kasapi zbulon sekretin e embël në ditëlindjen e bashkëshortes

Shpat Kasapi dhe bashkëshortja e tij, Selvija, do të bëhen prindër për herë të parë. Lajmin e ka dhënë vetë Shpati me rastin e ditëlindjes së partneres. Përkrah një fotoje së bashku, këngëtari shkruan:

“Gëzuar ditëlindjen gruaja ime, mommy to be soon (mama e ardhshme). Dashuria jote më ka kthyer në këtë njeri të lumtur, gjithmonë njeri të qeshur që jam sot, të jam mirënjohës përgjithmonë! E sidomos tani që po presim një engjëll. Shumë i detyruar ndaj teje për gjithçka, pa ty nuk jam asgjë! Të paça gjithmonë dashuri. Të dua shumë!”