Prag Euro 2024/ “Tifozët Kuq e Zi”, zbulojnë planin e organizimit për përballjen me Italinë

Vetëm dy ditë larg përballjes tonë të parë në Euro 2024, Tifozat Kuq e Zi kanë bërë publike edhe detajet e organizimit të tifozëve, që pritet të mbushin Siganal Iduna Park, të shtunën në mbrëmje, në Dortmund.

Njoftimi i plotë:

Të dashur Tifoza,
Vendtakimi jonë përpara ndeshjes Itali – Shqipëri në Dortmund do të jetë në “Westpark”, në adresën:
Rittershausstraße, 44137 Dortmund, Germany
https://maps.app.goo.gl/u5WxEbCQGLtvWdqV8?g_st=ic
Atmosfera para ndeshjes do të fillojë që në orën 14:00 dhe marshimi për në stadium në grup do të bëhet në ora 17:15 nga Möllerbrücke.
Përjetësisht me ty Shqipëri!
#1Komb1Kombëtare
#TKZOnTour