Në një pritje të ëmbël?/ Ina Kollçaku ngre dyshimet për një shtatzëni!

Ish-konkurrentja e “DWTS”, Ina Kollçaku, ka postuar një foto në llogarinë e saj të Instagramit ku shprehet se ndihet sikur është shtatzënë.

Ina: Ditë të gjata dhe mëngjese të hershme. Ndjehem sikur jam shtatzënë ose diçka tjetër.

Ina e mbylli me kaq shkrimin e saj dhe nuk ka dhënë detaje të tjera.

Së fundmi, ajo ka treguar se është në një lidhje me një regjisor dhe se bashkëjetojnë.

Nga ana tjetër, është bërë me dije se Ina do të rikthehet sërish në TCH, këtë herë si opinioniste e “BBV Fan Club” bashkë me gazetarin e Ronaldo Sharka, në moderimin e Enxhi Nasufit.