Luizi merr sërish vëmëndjen e të gjithëve, ja ç’ka bërë kësaj here

Ardhja e Luna Marias në jetë ka sjellë edhe një ndryshim drastik në gjërat materiale të fituesit të edicionit të dytë të BBVA Luiz Ejllit.

Këngëtari dhe Kiara Tito u bënë prindër vetëm pak javë më parë dhe duket se po u pëlqen aq shumë sa po e reflektojnë në gjithçka.

Luizi ka postuar një foto në InstaStory ku ka zbuluar një detaj tepër të veçantë: targat e makinës së re mbajnë emrin e vajzës së tij.

“Targa të reja, makinë e re” shkruan ai krah fotos ku duket targa e personalizuar.