31.4 C
Elbasan

KATEGORIA

Aktualitet

Mbytet në plazhin e Golemit turistja sllovake

Një 61-vjeçare, banuese në Sllovaki ka ndërruar jetë pasi dyshohet se është mbytur aksidentalisht teksa lahej në det. Ngjarja ka ndodhur në Golem rreth...

Humbi vëllain në aksident, dedikimi prekës i djalit të biznesmenit: Do vij çdo ditë të të takoj, nuk do lodhem dhe pse s’do më...

Amarildo Pajtoni u nda nga jeta një ditë më parë si pasojë e një aksidenti rrugor me motor. Vëllai i tij, Redion Pajtoni ka bërë...

Mbytet aksidentalisht në lumë një 13-vjeçar

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në fshatin Mjedë të Vaut të Dejes ku mësohet se një 13-vjeçar është mbytur aksidentalisht në lumin Drin....

Detajet e reja/ La takim me vajzën që fliste në rrjetet sociale por i del bashkëjetuesi dhe e bën për vd*ekje në mes të...

TIRANË- Detaje të reja kanë dalë lidhur me rastin e dhunës brutale ndaj 42-vjeçarit Rigels Kaso në Tiranë. Mësohet se Kaso bisedonte në rrjete...

Momenti kur RENEA futet në banesën e të moshuarit të armatosur dhe e arreston

Pas afro dy orësh rezistencë Edmond Naska neutralizohet nga RENEA. Nga pamjet e siguruara nga Elbasanion duket se në momentin e ndërhyrjes nuk...

I moshuari hap zjarr nga ballkoni dhe refuzon të dorëzohet (Drejt vendngjarjes, forcat RENEA)

Policia e Korçës ka reaguar në lidhje me të shtënat me armë të regjistruara në lagjen nr.16 të qytetit. Mësohet se personi që ka qëlluar...

E TRISHTË/ Aksidenti me MOTOR i merr jetën DJALIT të BIZNESMENIT të njohur në Tiranë! (EMRI+FOTO)

Amarildo Pajtoni, apo Ildi siç e njihnin të gjithë, ka ndërruar jetë tragjikisht në një aksident rrugor. I riu, djali i sipërmarrësit Mentor Pajtoni dhe...

U rrëzuan nga lartësia dy punëtorë, arrestohen inxhinierët e objektit në ndërtim!

Dy punëtorë janë rrëzuar nga lartësia në një objekt në ndërtim në Kamëz. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13:00 dhe dy punonjësit me iniciale B....

U gjet i d*hunuar dhe mjaft rëndë në rrugë në kryeqytet, flasin familjarët Rigels Kasos: Mister shkaku, ja pse shkoi në Tiranë

Mëngjesin e sotëm rreth orës 06:35, një 42-vjeçar nga Bilishti është gjetur me shenja dhune në rrugën “Sokrat Miho” në...

Gjendet i mbytur në liqenin e fshatit 50-vjeçari

Një 50-vjeçar i ka dhënë fund jetën duke u mbytur në liqenin e fshatit Grevë të Dibrës. “Në liqenin e fshatit Grevë, dyshohet se është...

LAJMET E FUNDIT