Jul Deda i kthehet Romeos, i kujton historitë e Donaldit me Borën dhe Beatrix: ‘Je lidhur për të bërë skemë, presim të vijë ndonjë nga jashtë…’

Jul Deda ka sulmuar Romeo Veshaj pas përfundimit të spektaklit në Big Brother Vip mbrëmjen e djeshme.

Teksa qëndronin në oborr, Juli i tha se Romeo krijoi një histori rozë për të kopjuar lojën e vëllait të tij, Donaldit në BBV1.

Më tej ai ironizoi duke thënë që tani që Romeo u nda nga Heidi, duhet të presim të futet një vajzë tjetër me të cilën ai të krijojë një histori dashurie duke e krahasuar me trekëndëshin Donald-Beatrix-Bora në edicionin e parë.

“Prandaj je lidhur për të bërë skemë. Se e ke shembullin. Prisni kur të vijë ndonjë nga jashtë. Të ndahesh dhe të lidhesh prapë”, tha Juli.