Fjoralba Ponari, moderatore e “Ferma VIP”! / Ja kush do e zëvendësojë në Portokalli

Tashmë është e konfirmuar që Fjoralba Ponari do të jetë moderatore e “Ferma VIP”, i cili nis më datë 22 mars.

Moderatorja prej disa sezonesh ka qenë në drejtimin e “Portokalli” përkrah Xhemi Shehut dhe Salsano Rrapit.

Tani që Fjoralba nuk është më pjesë e “Portokalli”, mësohet se vendin e saj do e zërë moderatorja Nevina Shtylla, e cila tashmë është pjesë e emisionit “E diell”.

“Portokalli” rinis sezonin e ri këtë të dielë, ora 21:00.