E fundit/Shpërthen bombula, në flakë një banesë në Elbasan

Bombula e gazit eshte bere shkak per shperthimin e nje zjarri ne banesë në lagjen 11 Nentori ne qytetin e Elbasanit. Menjehere ka mberritur ekipi I zjarrfikesve dhe po punon per fikjen e zjarrit. Aktualisht nuk njoftohet per te demtuar ne njerez.

Lajm ne perditesim