E bujshme! Neymar ndahet nga partnerja e tij, një muaj pas lindjes së vajzës

BRAZIL – As lindja e vajzës së tyre nuk mjaftoi për t’i mbajtur ata bashkë. Neymar dhe Bruna Biancardi, më në fund duket se kanë vendosur të ndajnë rrugët, duke i dhënë fund një lidhjeje të trazuar.

Jeta… e shthurur e yllit brazilian kishte shkaktuar shumë probleme me partneren e tij, e cila e kishte sulmuar publikisht, se ai po argëtohej në një festë me dy vajza, teksa ajo ishte në fazat e fundit të shtatzënisë.

Më në fund, vetëm një muaj pas lindjes së vajzës së tyre, të dy vendosën t’i japin fund lidhjes së tyre, ku shumë shpejt priten njoftimet përkatëse.

Megjithatë, sipas mediave braziliane, Neymar dhe Bruna, do të mbajnë marrëdhënie miqësore, për të krijuar një mjedis të shëndetshëm për fëmijën e tyre të porsalindur.