Detaje tronditëse nga masakrimi me thikë i 40-vjeçares shqiptare. Babai kërcënoi edhe të bijën: “Do të vr*as dhe ty si nëna jote”

Të tjera detaje janë zbuluar nga krimi i rëndë ndodhur sot në Athinë, ku Artur Denaj masakroi me thikë të shoqen duke e lënë të vdekur në mes të rrugës, pranë shtëpisë ku jetonte.

Sipas mediave greke ai ka deklaruar në polici se nuk pendohet për vrasjen, dhe se sipas tij ajo po i shpenzonte paratë dhe se kishte pasur lidhje jashtëmartesore përgjatë viteve që ishin bashkë.

“E godita mbi 10 herë, më pas fillova të pija birra”, dëshmia tronditëse e shqiptarit që vrau gruan në Athinë: Ajo hante paratë e mia
Referuar po të njëjtave burime, thuhet se autori ka kërcënuar edhe të bijën, duke i thënë: Do të vras dhe ty, do bëhesh si nëna jote. Pastaj do vras veten!