18.4 C
Elbasan
Kryefaqe Argëtim Show-Biz Çfarë po ndodh mes banorëve, Juli dhe Romeo përqafohen të zhveshur?

Çfarë po ndodh mes banorëve, Juli dhe Romeo përqafohen të zhveshur?

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Sfida e fundit e Vëllait të Madh duket se ka krijuar shumë situata të pazakonta mes banorëve duke i ka afruar paksa . Të ndarë në çifte, banorët sa herë që bie gongu duhet të përqafohen me njëri-tjetrin. Juli dhe Romeo kanë shkaktuar majft të qeshura me veprimet e tyre, ku janë përqafuar edhe të zhveshur.