17.4 C
Elbasan

23 vite nga vrasja e Azem Hajdarit, Basha: Ndezi shpirtrat dhe vrau frikën e shqiptarëve

Përfaqësues të Partisë Demokratike këtë të dielë kanë zhvilluar homazhe në Memorialin e liderit të Lëvizjes Studentore, Azem Hajdari.

Kryedemokrati Lulzim Basha në mesazhin e tij shkruan se vepra dhe sakrifica e Azem Hajdarit mbetet model frymëzimi për të mos iu nënshtruar dhunës së regjimit dhe për të çuar deri në fund idealin e Shqipërisë si gjithë Europa.

Each template in our ever growing studio library can be added and moved around within any page effortlessly with one click. Combine them, rearrange them and customize them further as much as you desire. Welcome to the future of building with WordPress.

LER NJË KOMENT

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi vendosni emrin

LAJMET E FUNDIT