33.4 C
Elbasan
- Advertisement -spot_img

TAG

ekzekutim mafioz

Ekspertiza e ekzekutimit mafioz në Astir konfirmon, 40 plumba në vendngjarje, detaje të reja nga hetimi

Plot 40 plumba janë lëshuar në drejtim të audit ku ndodheshin Erigers Mihasi dhe shoku i tij Armando Dumani. 13 plumba kanë përshkuar trupin...

Reagon Luçiano Boçi: “Qyteti i urtë ka marr sot damkën e qytetit të krimit”

Deputeti elbasans i partise demokratike Luçiano Boçi ka reaguar nepermjet nje postimi ne facebook per ngjarjen e nje nate me pare ku u ekzekutuan...

Latest news

- Advertisement -spot_img