Lajm i fundit/ Si ju vodh medalja e fituesit mbrojtesit të Chelsea

Mbrojtësi i Chelsea James dhe i Anglisë, Reece James, ka zbuluar se medalja e fituesit të Champions League iu vodh gjatë një grabitjeje të shtëpisë së tij, në fillim të kësaj jave.

Lajmin e bëri të ditur vetë futbollisti James, I cili duke shkruar në Instagram tha se ishte mirë dhe pa pasoja pas vjedhjes së medaljes.