Kiara Tito jep detajin e parë në lidhje me emrin e bebushes

Luizi dhe Kiara së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Çifti e kanë shijuar këtë etapë të jetës ashtu si dhe romancën e martesën e tyre.

Si do ta ketë emrin vogëlushja?

Luizi në daljen e fundit u shpreh se emrin do t’ia vendosë Kiara. Moderatorja në një postim në “Instagram” ka lënë të kuptohet se emri i vajzës mund të fillojë me shkronjën E.
Ajo ka publikuar nga një aplikacion përmasat e bebit momentalisht dhe krahas fotos ka shkruar “Mirëmëngjes nga bebi E”.