Horoskopi 8 korrik nga Paolo Fox/ Çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi: Sipas horoskopit të Paolo Fox këtë të hënë 8 korrik Hëna do të fillojë një tranzit të favorshëm dhe do të mund të rikuperoni qetësinë që ju ka munguar në orët e fundit. Nëse ndiheni të mërzitur dhe të pastimuluar, duhet të përpiqeni të ndryshoni diçka në rutinën tuaj të zakonshme.

Demi: Këtë të hënë do t’ju duhet të përballeni me efektet e një Hëne disonante: është më mirë të bëni kujdes në marrëdhëniet me të tjerët. Shumë shpejt do të merrni një lajm të mirë. Sa më tej të shkoni, aq më mirë do të jeni në gjendje të menaxhoni financat tuaja. Ju po dilni gradualisht nga tuneli i errët në të cilin keni hyrë dimrin e kaluar.

Binjakët: Nis një javë veçanërisht premtuese që premton të jetë pozitive, nga çdo këndvështrim. Në ditët në vijim mund të merrni një telefonatë të papritur, një ofertë të veçantë pune. Në dashuri do të favorizohen marrëdhëniet me persona nga një qytet tjetër.

Gaforrja: Me kalimin e ditëve, ju i afroheni gjithnjë e më shumë një periudhe zgjimi të madh. Angazhime të reja fitimprurëse, thirrje, projekte të një peshe të caktuar do të vijnë. Në dashuri duhet të jeni me durim dhe të shtoni përpjekje për të kuptuar dhe fundjave disa gjëra i duhen lënë kohës.

Luani: Nëse në pjesën ekonomike gjërave duhet t’i kushtoni ende pak vëmendje, në dashuri do të keni dritën jeshile. Java që nis mund të rezervojë disa emocione të papritura për ju. Së shpejti do të lindin sfida të reja, do të mund të synoni për fitore të mëdha. Në vjeshtë do të ketë nga ata që do të ndërmarrin një hakmarrje të madhe personale.

Virgjëresha: Siç parashikon horoskopi i Paolo Fox, nesër mund të shfaqet pak lodhje nëse prej ditësh keni marrë shumë përgjegjësi, të lidhura me punën dhe familjen tuaj. Ju pëlqen të jeni të zënë, por përpiquni të mos e shtyni shumë veten. Shumë shpejt do të gjeni qetësinë në dashuri.

Peshorja: Nesër do të mund të gjeni pak më shumë qetësi, pas një fundjave mjaft të turbullt. Megjithatë, do të jetë më mirë për ju të ruani një kujdes të caktuar, si në marrëdhëniet romantike ashtu edhe në ato profesionale. Ju duhet të lini kritikat e atyre që nuk e meritojnë të rrëshqasin mbi ju.

Akrepi: Nesër Hëna do të jetë në aspektin e kundërt: është më mirë të keni pak më shumë maturi në marrëdhëniet ndërpersonale. Nëse mendoni se mërzia po ju pushton në dashuri, do bëni mirë të merrni masa dhe të kërkoni stimuj të rinj në çift. Nga e diela e ardhshme Afërdita do të bëhet e kundërt.

Shigjetari: E kuptoni se po ndiheni shumë më mirë se në fillim të qershorit, kur ju desh të përballeni me shumë kundërshti planetare. Përpiquni të hapeni gjithnjë e më shumë ndaj dialogut dhe të shprehni dashurinë tuaj, veçanërisht për të zgjidhur ato lidhje që kanë hyrë në krizë për shkak të Saturnit disonant.

Bricjapi: Sipas horoskopit të Paolo Fox nesër yjet do t’ju ftojnë të bëni rezistencë. Shumë shpejt do të shpëtoni nga të gjitha kundërshtimet planetare që ju kanë vështirësuar kohët e fundit. Ndërkohë që nga nesër Hëna nuk do të jetë më armiqësore dhe do të mund të rikuperoni pak më shumë qetësinë shpirtërore. Në dashuri është më mirë të tregoheni të kujdesshëm, të paktën deri të dielën e ardhshme.

Ujori: Do t’ju duhet ta vendosni veten në perspektivën e të qenit shumë të kujdesshëm me paratë, duke shmangur shpenzimet e panevojshme. Korriku është një muaj mjaft delikat nga pikëpamja financiare. Marsi në opozitë mund të ketë shkaktuar probleme në planin fizik. Do të duhet të rikuperojmë pak nga pak. Tensione përpara për shumë çifte të dashuruar.

Peshqit: Kujdes me paratë! Jini të kujdesshëm për çështjet e pronësisë dhe financave tuaja. Krahasuar me disa muaj më parë ndiheni sikur keni rilindur, keni gjetur një vendosmëri të madhe, jeni duke u pjekur nga pikëpamja shpirtërore. Shumë stimuj të rëndësishëm po vijnë në dashuri: mos i lini të bien.