18.4 C
Elbasan
Kryefaqe Argëtim Show-Biz Heidi nuk “kursehet”: Jam lojtare më e fortë se Juli dhe Romeo!

Heidi nuk “kursehet”: Jam lojtare më e fortë se Juli dhe Romeo!

Heidi e konsideron veten lojtare më të fortë se Juli dhe Romeo në “Big Brother VIP 3”.

Pas deklaratës së Julit se e sheh Heidin si konkurrente më lart dhe Romeo, opinionisti Arbër Hajdari e pyeti banoren nëse mendon se është e fortë se dy konkurrentët e tjerë. “Po”, u përgjigj Heidi e bindur.

Ndërkohë, raporti mes Heidit dhe Romeos duket se është mbyllur, pasi të dy vendosën të ndërpresin njohjen me njëri-tjetrin.